Uživatel :   nepřihlášen dnes je Pátek   14.05.2021

  Home

  Přihlášení

  Registrace

  Jak nakupovat

  Kontakt

  
  
  
 

Tyto stránky nejsou koncipovány jako klasický e-shop, ale jako lokální elektronická prodejna s bezplatným doručením objednaného zboží až na práh Vašeho domu.

Možnost nákupu na dobírku taktéž nabízíme, ale i pro tuto službu vyžadujeme registraci. Poštovné pod hodnotu 1000,-Kč je účtováno ve výši 99,-Kč.

Registrace - nepříjemná a zdlouhavá procedura, kterou ověříme pravost Vámi zadané adresy.

Vámi vyplněné přihlašovací údaje, adresa, email popř. telefonní číslo nikdy  neposkytujeme třetí straně (jakýkoliv soukromí či právnický subjekt)!

Po odeslání registračního formuláře je generován automatický email potvrzující úspěšnou registraci (součástí obsahu jsou i Vaše přihlašující údaje).

Následující pracovní den odesíláme na Vámi uvedenou adresu obálku se vstupním kódem nutným k dokončení registrace.

Po obdržení vstupního kódu se přihlaste na stránky a po vyzvání doplňte vstupní kód. Tím je registrace dokončena a můžete začít nakupovat.

Nákup - Vybrané zboží objednáte zvolením počtu kusů a stiskem tlačítka objednat. Takto potvrzené zboží naleznete v položce objednávka. (Zboží přesunuté do Vaší objednávky Vám rezervujeme max. 24 hodin).

Po dokončení nákupu v položce objednávka zvolte den/čas doručení - případně zaslání na dobírku.

!!! Pokud ve zvolený den a libovolný okamžik ve zvoleném časovém intervalu nebudete k zastižení, neberete telefon a předem nebyla nahlášena mimořádná změna, bude Vaše adresa v databázi označena jako nespolehlivá. Sankční poplatky nejsou vymáhány,  další nákup je však znemožněn. !!!

Při převzetí zboží si toto řádně prohlédněte -  žádná internetová stránka nepopíše oblečení tak, jak působí na živo a my to víme - proto věci, které se Vám nelíbí, předejte doručujícímu zástupci  firmy zpět. Účtováno bude zboží, které skutečně odeberete.

Reklamační podmínky se řídí platným zákonem, ale jelikož se snažíme zákazníka činit nadmíru spokojeným, pro urychlení reklamace nás telefonicky kontaktujte - řešení hledáme bez zbytečných průtahů.

Při neuznání zasílané reklamace na pobočce si vyhrazujeme právo reklamované zboží odeslat zpět až po připsání výše poštovného na firemní účet.

Oprávněná reklamace je zpět odesílána na náklady firmy.

 

 

 

Created by DOKTORSNET  © 2010  www.doktorsnet.com

Medial help to   AAIRONINGSERVICE Warrington